Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Lublinie pod patronatem Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie
Zwykły uczeń poszukuje mistrza.
Prawdziwy uczeń jest poszukiwany przez mistrza.
~Termos ©

Dariusz Tokarzewski

Dariusz Tokarzewski - żona Mariola, dwie córki Katarzyna i Agnieszka oraz pies Gucio -,muzyk, kompozytor, kształcił się w Średniej Szkole Muzycznej w Lublinie oraz na UMCS - Inst. Artystyczny, który ukończył z tytułem magistra. Muzyk, był wiolonczelistą Włościańskiej Orkiestry Symfonicznej w Zamościu oraz w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Pracował jako kierownik muzyczny w Teatrze Lalki i Aktora w Lublinie i Agencji Artystycznej "Estrada" w Lublinie.

W 1987 zastąpił Ryszarda Rynkowskiego w zespole VOX z którym koncertował w NRD, RFN, USA, Kanadzie, Australii, oraz w niezliczonych koncertach na terenie kraju. Nagrał z grupą VOX kilka płyt długogrających m.in.: "VOX", "Sing, Sing, Sing" z orkiestrą Gustawa Broma, "Cudowna podróż", "Moda i miłość", "Najpiękniejsze kolędy polskie".

D.Tokarzewski jest społecznikiem, brał udział w wielu koncertach charytatywnych na terenie Świdnika, z których dochód przeznaczony był na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
Jego hobby to : zbieranie starych instrumentów strunowych, gra na gitarze , pływanie długodystansowe oraz jazda na rowerze