Kolegium Pracowników
Służb Społecznych w Lublinie

Rekomendacje

Elżbieta Goliszek
{Gorąco zachęcam do zapisania się do Policealnej Szkoły Pracowników Służb Społecznych w Lublinie. Ukończyłam szkołę na kierunku: florysta w bieżący roku. Świetna, bardzo profesjonalna kadra nauczycielska ( prywatnie wspaniali, pomocni ludzie), służąca swoją wiedzą, radą i pomocą. Szkoła daje możliwości twórczego myślenia, nikogo nie ogranicza, rozwija wyobraźnię. Dużym atutem szkoły jest również to, że nauka w niej jest bezpłatna, wszystkie materiały zawsze przygotowane na warsztaty. Mnie urzekła florystyka, która bardzo przydaje mi się nie tylko w mojej pracy zawodowej ale również bardzo często prywatnie. Szkoła ma wiele innych, ciekawych kierunków, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jestem bardzo zadowolona, z czystym sumieniem każdemu polecam!  
5
Anna Kwiecińska
{Rewelacyjna szkoła, dzięki której odkryłam co chce w życiu robić  Nauczyciele... Mistrzowie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Możliwość czynnego udziału w akcjach i wydarzeniach organizowanych przez szkołę. Polecam !
5
{Zdecydowanie polecam kierunek Florystyka. Bardzo kompetentna, profesjonalna i pomocna kadra z doświadczeniem. Świetna atmosfera nauki na wysokim poziomie.
5
mystery person
Absolwentka szkoły Maria D.R.
{Szanowni państwo! Powiem tak miałam zaszczyt i przyjemność być słuchaczką tej szkoły wierzcie mi peselu nie podam ale wiem co mówię.Przesympatyczna i bardzo profesjonalna kadra, zajęcia prowadzone bardzo ciekawie i rzeczowo, materiały do nauki zapewnione,(tak powinna wyglądać nauka w każdej szkole),na zajęcia uczęszcza się z ochotą ,kapitalne przygotowanie do egzaminów. Polecam i zachęcam z całego serca.
5
Karolina Lis
{Profesjonalna kadra, ciekawie prowadzone zajęcia, na które chodziłam z przyjemnością. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów, czego efektem jest ukończenie 2 kierunków z niemal 100% punktacją. Polecam, warto rozwijać skrzydła w tej szkole. Absolwentka kierunków: terapia zajęciowa i florystyka.
5

Aktualności

No Results Found

The posts you requested could not be found. Try changing your module settings or create some new posts.

No Results Found

The posts you requested could not be found. Try changing your module settings or create some new posts.

Kadra

dr hab. Anna Dudak
DYREKTOR
Wioletta Osika-Wiśniewska
Wicedyrektor
Magdalena Skoczylas
Kierownik KPSS

Kontakt

Kolegium Pracowników
Służb Społecznych w Lublinie

ul. Sulisławicka 7

20-360 Lublin

tel. 81 748 18 81 | 81 748 33 32

sekretariat@kpss.lublin.pl

Skip to content